niedziela, 8 września 2013

Szafka do kompletu ....

Shabby Chic :

Zanim ją pokarzę postękam sobie.....
 Też tak macie ze po pięknym słońcu przychodzą ciężkie chmury ,tak ciężkie że przytłaczają całą Wasza harmonię życiową??Wasze poukładane ( w miarę ) życie???Ja dostałam taki prezent od pierwszego dnia września!!! Zaniedbałam przyjemności typu :zrobię dziś to ,lub tamto....zaniedbałam blog zaniedbałam zaglądanie do Was....i tu pytanie .czy Wy też tak macie ?taki dziwny kac takie niespokojne uczucie że coś przede mną umyka że  coś tracę..........To chyba już uzależnienie blogowe :):)

Koniec narzekania mam nadzieję że ten tydzień będzie inny ,lepszy bez tych strasznych okropnych wiadomości fatum jakie spadło na mój dom i samochód...


Co do szafki ta jest taka : próby, eksperymenty, uczę się tylko na swoich przykładach nie chce mi się czytać ,szukać na necie jak by to zrobić żeby to zrobić jakoś inaczej lepiej, dobrze,......Wiec jest jaka jest, więcej przecierek , nie bardzo mi się podoba ale zostawiłam ......nie poprawiałam.Już bez większego gadania chwalę się następnym przerobionym gratkiem,zrobiłam ją identycznie jak komódkę z tym że tu miałam mniej pracy nic w niej nie przycinałam nie przerabiałam ,tylko nóżki są dodane i nowe "odzienie":

Zaczynam kolekcjonować meble które tak naprawdę na tę chwilę nie mają gdzie się prezentować,i mój blog jest jedynym miejscem gdzie "świat " je widzi, nie prędko staną w mojej pracowni czy ogólnie na poddaszu.


Uchwyt : naszukałam się takiego jak mi się wymarzył.....szukałam bo musi być kompatybilny z innym meblem z którego jestem naprawdę dumna ale o nim za parę dni jeszcze lakier i będzie gotowy :):)
 Tu widać dokładniejszy kolor jasna pistacja....


 A tak wyglądała wcześniej ,  była meblem w przedszkolu zanim ją przywiozłam do domu,nóżki dostałam od mojego dobrego kolegi Piotrusia :)

7 komentarzy:

 1. Uzyskałaś świetny efekt. Bardzo ładnie wyszła szafka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. z byle czego zrobić piękną rzecz i to do kompletu :0
  to jak pisanie poezji na szafkach.....

  OdpowiedzUsuń
 3. Beatko szafka piękna..ale co to za fatum??? szybciutko trzeba go przegonić!!!!!!!!!!!Mam nadzieję, że to nic poważnego...Niech Dobry Anioł obejmie Cię

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładna szafka !!!
  Ten pokoik na poddaszu będzie przewspaniały z tymi wszystkimi mebelkami !!!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna! Mam nadzieję, że życie powróciło do stanu "poukładania" :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń