środa, 24 lutego 2016

Uwolnij Książkę :

                        Pierwsza edycja zakończona !!


Krótkie wspominki o tym co było:
                    Jedno wiem na pewno , bez przyjaciół by nie było tak samo , nie było by tak przyjemnie, i to im dziś zawdzięczam że akcja ta była, większość osób które zaprosiłam przyszły , za co im bardzo dziękuję,

              Andrzejowi że już po raz drugi przyjechał bezinteresownie zagrać na pianinie gdzie stworzył swoją muzyką przemiłą i niepowtarzalną aurę jak półtora roku temu na naszym wernisażu :) 
                         Kocham go, za to kim jest,,, jak zasiada do pianina i gra ,całym sobą i mam nadzieję że będzie to robił częściej :)


        Atmosfera cudowna w klimacie starej kafejki, pośród książek świec starych mebli, ,,pierwszy raz w życiu zaaranżowałam pustą salę z białymi ścianami na wzór kawiarenki...kilka dni, plątałam sobie myśli , co i jak zrobić żeby zmienić  pustą salę w bardzo przyjemne miejsce w którym każdy kto przyjdzie Uwolnić swoją książkę będzie chciał przysiąść na chwilkę napić się herbaty,kawy lub winka i z nami pobyć , poczytać..bo takie było moje zamierzenie w tym dniu,
                                                    Chciała bym opowiedzieć o osobach które się  przyczyniły i w dużej mierze, pomogły mi zorganizować tę akcję to Asia, Arek i Ginter :) sama nie była bym w stanie zrobić dekoracji czy przewieść mebli które pożyczyłam sobie z mojego domu :) 
Mam nadzieję że wiedzą jak bardzo jestem im wdzięczna.....


             Udało się :):)
kto chciał to czytał fragmenty swoich ulubionych książek czy wierszy, były dyskusję nie tylko o książce ale i o kulturze, teatrze ,..Czas, tak że, umilała nam Ania ze swoim kamerzystą z TV Opole którzy przyjechali i nagrywali całe nasze spotkanie....    To tak w wielkim skrócie :)
 Ciąg dalszy nastąpi ,następna edycja już w krótce ,,za dwa może trzy miesiące... postawiono że koniecznie musimy się spotykać częściej...Jestem za :)
Pozdrawiam i polecam takie spotkania :)
 Zapraszam na Stronę DOKiS tam więcej  zdjęć..

5 komentarzy:

 1. przecudownie wygląda kawiarenka

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo za pomysł, brawo za trud włożony w organizację.
  Jesteś wielka !

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne!!! A ja mogłabym o książkach bez końca.....jestem dumna,że trafiłam na Twój blog:):):) I już dopisuję do blogów,które mnie inspirują:):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skąd Ty masz te wszystkie pomysły?? Bardzo za Wami tęsknię!! A kiedy patrzę jak tam u Was cudnie to jeszcze bardziej!!

  OdpowiedzUsuń