wtorek, 26 marca 2013

Jarmark w Zębowicach

Zostałyśmy zaproszone ...

Więc w  niedzielę tydzień temu było tak ;    
:)............Każda z nas wystawiała swoje własne wyroby, zainteresowanie było ........oglądających jak zwykle. swoja obecnością zaszczycił nas sam Dyrektor który przyjechał nas nawiedzić i posłuchać naszego zaprzyjaźnionego zespołu Regionalnego który też był zaproszony na na ten jarmark;


      Temat typowo wielkanocny wiec nie zabrakło ;
Więcej ciekawych zdjęć można zobaczyć  tu na tym blogu zapraszam na jego strony ......... :)

     A ja dodam że zwiedziłam przy okazji Izbę Pamięci która się też mieści w tym samym budynku w Zębowicach co odbył się jarmark.
     Zaliczyłam parę chwil oddalając się od naszej codziennej rzeczywistości ;

;Za taka toaletkę oddam duszę moją.............  :)
Kredens to czy Byfyj?
         
Proszek ixi    ciekawe czy z zawartością........To dla zachęty, więcej pięknych antyków i wartościowych rzeczy warto zobaczyć na własne oczy i po upajać się widokiem rzeczy unikatowych i wartościowych .
P.S.
hhmm przypadkiem znalazłam się po drugiej stronie lustra:) a Alicją nie jestem............  :) 

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam starocie:)
  A tak z czystej ciekawości, oprócz oglądających byli też kupujący? Zastanawia mnie to, bo wszyscy zachwycają się tym co robimy, podziwiają, a w ostateczności i tak wybierają chińszczyznę z marketów. Może w Twojej okolicy jest inaczej niż u nas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie jest tak samo ..nawet wspomniałam że tylko zainteresowanie było tylko wśród oglądających,I tu mamy problem ,mało docenione jest rękodzieło.A szkoda bo my rękodzielnicy się naprawdę staramy.... smutne to jest :(

   Usuń
 2. Beatko nie oddawaj duszy....marzenia się spełniają wiec życzę Ci abyś taki kredens kiedyś dostała, kupiła, wygrała, itd.:):):

  OdpowiedzUsuń