sobota, 24 sierpnia 2013

" Randka z diabłem "

Własnie wróciłam z koncertu :

I przyszły mi dwie myśli na raz .........że się pochwalę...i że źle zrobiłam że nie dałam plakatu wcześniej, może któraś z Was by się skusiła i poszły byśmy razem....... no ale następnym razem nie zawalę!! obiecuję:)

Następne nowe doświadczenie w życiu ,,,na czymś takim jeszcze nie byłam,
impreza o nazwie :   DOBRODZIEŃ CLASSIC FESTIVAL która to odbyła się już trzeci raz nabrała charakteru już tradycyjnego i będzie się odbywać nadal, co rok, tak jak Źródło o czym pisałam kiedyś..
Była to gala operowa, koncert na 3 basy,gdzie wystąpili oczywiście sami mężczyźni o niezwykłej bogatej palecie brzmieniowej,głosu basowego,zaprezentowali na tym spektaklu najpiękniejsze arie operowe ,fragmenty musicali  ......przyznam się że wiele nie rozumiałam dobrze że konferansjer przed każdym wstępem w skrócie opowiadał co będzie i o czym .. 
    HMMM .....czy to nudne co napisałam? w sumie to mój pamiętnik  wiec piszę to też do siebie ,za jakiś czas fajnie mi się będzie wspominać i zapewne pomyśle ze dobrze zrobiłam że sobie to tu zapisałam :)
  Tak że z postanowieniem że każdą ciekawą imprezę też tu zapiszę kończę tę relację z jedną tylko fotką bo reszte wyszło fatalnie...........2 komentarze: